Sharks.io &# Details

Name Sharks.io &#
App Version 1.2
Category
Developer FiberServer
App Size 24M
Last Updated November 5, 2020
Get it on Google Play
Requirements 4.4 and up

Get the Latest Sharks.io – Online Strateji Ve Aksiyon Oyunu Hack Cheats (iOS & Android) on our website now. This gorgeous Action based app is developed by FiberServer. The App comes with the latest version of 1.2 and size of 24M. Moreover, you just require Android 4.4 and up to run the App. We have updated it on November 5, 2020. Grab it now!

Report this app

Description

Dikkat! Güçlü bir internet bağlantısı gerektirir.
Dikkat! Oyun esnasında oyunu arka plana alırsanız yada telefonunuzun güç düğmesinden ekranı kapatırsanız sistem sizi internet bağlantınızın olmadığı yönünde uyaracak ve oyuna baştan gelmenizi isteyecektir.

Sharks.io oyunu Unity3D ile geliştirilmiş bir çevrim içi oyundur. Türk oyun geliştiricisi ekibimiz tarafından yaratılan bu güzel oyun sizleri bambaşka bir Dünyaya götürecek. İster ekibinizi oluşturarak, isterseniz online kullanıcılar ile birlikte kıran kırana bu mücadeleye katılabilirsiniz. Denizin üstünde yardım bekleyen insanları yiyerek karakterinizi büyütebilir, yediğiniz her kişi için deneyim puanı kazanabilirsiniz.

Oyundaki her bir yeteneği aktif edebilmeniz için level atlamanız gerekmektedir. Bununla birlikte yediğiniz insanlardan düşen kemikleri toplayarak farklı karakter modellerini aktif edebilirsiniz.
Rakibinizi yiyebilmek için rakibinizden bir miktar büyük olmanız gerekmektedir. Eğer rakibiniz sizden büyükse ona yem olmanız içten bile değil.

Oyunda 3 adet yetenek bulunmaktadır. Bunlardan ikisi aktif birisi pasiftir.

1. Yetenek kullanıldığında 5 saniye boyunca hızınızı 2 katına çıkarır,
2. yetenek kullanıldığında 5 saniye boyunca suyan altına dalış yapmanızı sağlar. Bu yetenek kullanıldığında dokunulmaz olursunuz.
3. Yetenek aktif edildiğinde insanlardan düşün her kemik size +1 ekstra puan sağlar.

Rakiplerinizle mücadele sizi bekliyor. Bu heyecan dolu mücadelede, "bende varım" diyorsanız hemen yükleyip, rakiplerinize karşı mücadeleye başlayın.

Bir soru sormak istediğinizde [email protected] mail adresine mesaj göndererek destek ekibimizle görüşme sağlayabilirsiniz.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *